naše obchody:
in-line-brusle.cz - kolečkové brusle, kolečka, ložiska nordic-shop.cz - běžky, vosky, bundy, kalhoty virussport.cz - lana, nádobí, camping

HELMY.cz / diskuze / Páteřáky / velikost dětského páteřáku

Každá diskuze má předvolené kategorie, kde jsou zakládány témata k další podrobnější diskuzi. Každé téma má pak jednotlivé komentáře uživatelů.

Založené kategorie diskuze:

Helmy | počet témat: 39
Páteřáky | počet témat: 11
Bazar | počet témat: 17
Mix | počet témat: 5

Vyhledej v tématech diskuzí:

Téma diskuze: velikost dětského páteřáku

založil: Jarda Šefránek dne 2008-12-04 09:58:42

Sdílejte příspěvek na Facebooku:

Můžete mi poradit s velikstí dětského páteřáku? Máme děti 140 a 145 cm.
Děkuji Jarda Š.

velikost dětského páteřáku

napsal: HELMY.cz dne: 4.12.2008 v: 15:40:08

Dobrý den,
na 145 cm bych doporučil např. Dainese Kid WaistCoat 5. Na 140cm byď ten stejný nebo kratší Dainese Kid WaistCoat 4. Použitelné budou určitě oba dva.
Z levnějších pak pro obě děti Westige Backprot. Bunny 08 velikost JM.

chrániče -páteřáky

napsal: Zapletalová kontakt: zapletalovaj@tiscali.cz dne: 20.2.2009 v: 09:21:28

Mám 12letou dceru, která začala jezdit na koni. V oddílu po ni chtějí vybavení (oblečení )pro jezdce a chránič zad. prosím o sdělení cona záda koupit. Dítě - vel. 152-158.
Děkuji za J.Zapl.

chrániče - páteřáky pro děti

napsal: HELMY.cz dne: 20.2.2009 v: 09:54:55

Na 155cm je vhodný např. chráničpáteře Westige Backprot. Bunny 08 ve velikosti JL, který naleznete v nabídce v menu DĚTSKÝ KOUTEK / chrániče.

Páteřák pro děti

napsal: Martin Geisler kontakt: martin.geisler@email.cz dne: 9.11.2009 v: 10:37:14

Dobrý den,

můžete mi doporučit správnou velikost páteřáku pro děti, výška postavy 104cm a 110cm ? Měl bych zájem o Dainese Kid Shield 5 Evo 09 nebo 4 Evo 09.
Děkuji

Páteřák pro děti

napsal: HELMY.cz dne: 9.11.2009 v: 11:33:10

Na 104 cm Shield 4 - tedy chránič, který má od Dainese 4 plastové dílce.

velikost páteřáku

napsal: Petra Ličková dne: 15.11.2010 v: 17:27:04

Dobrý den, můžete mi pporadit velikost dětského páteřáku. Dcera má 125 cm. již dva roky jezdí s Dainese waist coat 4. Zdá se mi ale asi malý. Uvažujeme o větším. O kolik cm je větší ta 5?.. Páteřák je jinak dokonalý, perfektně sedí na zádech. Petra

velikost páteřáku pro dítě

napsal: Vojta dne: 16.11.2010 v: 10:24:57

Dobrý den,
páteřak s 5 segmenty je větší zhruba o 4cm.
Páteřák má zasahovat od úrovně ramen zhruba 5cm nads kostrč. Délka na spodní části však není příliš přesně daná. Jde spíš o to, aby se páteřák příjemně nosil.
Změřte případně délku zad a zkuste přiřadit vhodný páteřák.

Délky páteřáků:
4 segmenty: 38cm
5 segmentu: 42cm
6 segmentu: 51cm

jaký zvolit páteřák

napsal: Monika kontakt: monika.niki@seznam.cz dne: 18.2.2011 v: 16:20:24

Dobrý den, můžete mi, prosím, poradit s výběrem páteřáku pro dceru 128cm. Celkem se mě zdá vhodná vesta Alpina Jacket Soft Protector II. jelikož chrání i hrudník. Děkuji.

chránič páteře a hrudníku

napsal: Vojta dne: 21.2.2011 v: 09:40:26

Dobrý den,
osobně bych doporučil vestu s chráničem hrudníku až pro závodníky nebo drsnější sporty. Na normální použití je ve vestě horko a myslím, že ji moc nevyužijete. Zároveň vydrží vesta kratší dobu neboť se nedá dobře přizpůsobit na velikost dítěte. Klasický páteřák vydrží mnohem déle.

Velikost dětského páteřáku

napsal: Ivana kontakt: ihuhu@seznam.cz dne: 27.2.2011 v: 15:02:32

Dobrý den,

prosím vás o radu při výběru páteřáku pro syna - je mu 6 let, měří 115cm, váží 16,5kg (je poměrně drobný). Měřila jsem mu záda od výstřihu po kostrč, naměřila jsem cca 35cm. Lyžuje sice třetí zimu, ale jezdí hodně opatrně a nejistě.
Poradíte mi prosím?
Děkuju.

velikost páteřáku

napsal: Zdenka kontakt: P.Bleha@seznam.cz dne: 13.2.2012 v: 18:53:38

Dobrý den,
prosím Vás o radu při koupi páteřáku na snowboard. Syn měří 165 cm,váha 60 kg, 13 let. Vybrala jsem si Hatchey Backprotector Bow, velikost L. Poraďte mi prosím.
Děkuji

výběr páteřáku

napsal: Naděžda Čápková kontakt: capkova.n@seznam.cz dne: 10.9.2012 v: 10:42:21

Dobrý den, můžete mi prosím poradit, jaké parametry by měl mít páteřák, aby spolehlivě chránil? Závisí na počtu segmentů, materiálu nebo co jsou zásadní kritéria pro výběr. Chci ho pro dceru na koně a snowboard, má 135 cm, 9 let. Potřebuji, aby stál kolem 1000 Kč a zároveň byl kvalitní. Dájí se tyto požadavky skloubit? Vytipovala jsem si tento: Chránič páteře BackPro, ale u vás jej tuším nemáte. Nebo doporučíte jiný? Děkuji za rady. Naďa Čápková

jak vybrat chránič páteře

napsal: Helmy.cz dne: 10.9.2012 v: 13:28:48

Dobrý den,

podle počtu segmentů ani materiálů nepoznáte, zda je chránič páteře dobře udělán. Chránič má splňovat normu na chrániče páteře, která je v popisku u zboží uvedena.
Levný páteřák za 1000 Kč nebude problém. Rozdíl oproti kvalitnějšímu nebude v míře ochrany (pokud se nejedná o vyloženě špičkový páteřák, kde je ochrana lepší), ale v pohodlí při užití. V levnějším páteřáku se budete o dost více potit díky méně kvalitním materiálům na zádech pro odvod potu. Možná bude trošku horší ohebnot, ale nemusí.
Použití na koně i snowboard pak není problém - v typu chrániče není žádný rozdil. Chráni zkrátka záda pro jakýkoliv sport.

paterak

napsal: valerie šinfelt kontakt: walunka@gmail.com dne: 6.4.2014 v: 22:02:04

dobrý večer,sym ma malou enduro motorku poprve merí 116 jak vybrat bederni pas zavody nejezdí je to jen v osade na chate.dekuji valerie

dětský páteřák

napsal: Helmy.cz dne: 7.4.2014 v: 10:38:27

Dobrý den,

zvolit můžete třeba tento od firmy Dainese: Dainese Kid Back Protector . Páteřák je od Italského výrobce, který se zaměřuje hlavně na chrániče na motorky.

Založit nové téma k diskuzi můžete přes tento odkaz.

Pokud chcete připsat názor k vybrané diskuzi, tak použijte následující formulář - Vložit nový komentář.

Sdílet příspěvek na Facebooku můžete přes klasická Facebook tlačítka:

Vložit nový komentář
Pole označená * je nutné vyplnit.
Odkazy na konkurenci a komentáře překračující meze slušného vyjadřování budou nejspíš smazány.

*Opište kód code
Dodržujte psaní velkých a malých písmen.

Vybraná kategorie diskuze: Páteřáky

Diskuze o chráničích páteře. Jaké jsou vhodné pro konkrétní sport. Výběr páteřáku apod..

Témata diskuze:

Prodám dětský páteřák | počet komentářů: 0

1.10.2017 | založil: Hettner

Prodám dětský páteřák POCito VPD SPINE vel.S (100-125cm) oranžový, dcera měla od 3-7let.
cena nový 2.192 Kč
prodám za 1.000 Kč

Prodam Pateřak | počet komentářů: 0

6.1.2015 | založil:

Nabizim bily pateřak zn. Dainese. Velikost M. Uplne novy (darek). Cena: 500 Kontakt: Ahumlova@cumarte.cz, 606 951 292.

Velikost páteřáku | počet komentářů: 0

28.11.2014 | založil: Irena Žáková

Dobrý den. Nevím, jakou velikost páteřáku mám koupit pro syna. Má sice 191cm, ale je hubený. Mám strach, aby mu XL nebylo velké. Děkuji

chránič páteře na lyže a snowboard | počet komentářů: 2

25.10.2012 | založil: Mrtina

Dobrý den, chtěla bych páteřák pro syna, který již ve 4 letech jezdí a lyžích. Mám vybírat nějak podle věku nebo výšky? Můžete mě doporučit nějaký páteřák právě pro díte na lyže?

Páteřák nebo jezdeckou vestu?? | počet komentářů: 1

5.9.2012 | založil:

Poradte co je lepší pro 10ti letou dceru pro ježdění na koni???jezdí i na snowboardu zvažuji jestli vestu na koně nebo páteřák???

velikost páteřáku | počet komentářů: 1

23.1.2011 | založil: Petra Ličková

Dobrý den, objednala jsem u vás páteř. Dainese action Wave. Sedí mi perfektně. Potřebovala bych jěště jeden pro muže. Chci se zeptat, o kolik cm je velikost XL delší než L. Děkuji, vždy jsem byla s objednávkami spokojená Petra L.

Jaká páteřák po operaci? | počet komentářů: 1

27.6.2010 | založil: Linda

Dobrý den,
mám sešroubovanou bederní páteř a ráda bych zase začala sportovat, leč o poznání bezpečněji. Páteřák bych ráda používala na kolo, koně, lyže, ale i třeba na beach volejbal apod. Všechny sporty dělám rekreačně, žádnému se více nevěnuji. Tímto bych chtěla požádat zkušenější o radu - jaký páteřní chránič si vybrat? Velice děkuji za rady.

DAINESE Shield 8 AIR Recco | počet komentářů: 1

22.2.2010 | založil: Petra A.

Dobrý den,
chci se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s tímto páteřákem?
Děkuji za odpověď

velikost páteřáku | počet komentářů: 5

1.2.2010 | založil: Magdalena

Dobrý den,
měřím 174 cm a přes internet jsem si objednala páteřák Scott W s Back Protector, velikost M - 170-180 cm. Když stojím, páteřák sedí dobře. Ale jakmile se položím na záda, páteřák se mi vyhrne a začne mě tlačit do krku. Chtěla bych se tedy zeptat, jestli mám tento páteřák vyměnit za menší.
Předem díky za odpověď.

velikost dětského páteřáku | počet komentářů: 15

4.12.2008 | založil: Jarda Šefránek

Můžete mi poradit s velikstí dětského páteřáku? Máme děti 140 a 145 cm.
Děkuji Jarda Š.

Páteřák na koně | počet komentářů: 6

30.7.2008 | založil: Honzy

Zdravim mám vybraný na koně páteřák Dainese NextWave. Měřím 180cm a chci tedy L. Dá se doporučit? Má s ním někdo zkušenosti?

Přidat nové téma
Pole označená * je nutné vyplnit.
Nezapomeňte vybrat kategorii diskuze, do které se Váš dotaz nejlépe hodí.

*Opište kód code
Dodržujte psaní velkých a malých písmen.

Tento e-shop je součástí sportovních obchodů Virus-Sport.cz
Provozujeme následující internetové a kamenné obchody:
www.virussport.cz, www.vodacky-obchod.cz, www.helmy.cz, www.inline-brusle.cz, www.nordic-shop.cz

virussport.cz - horolezecké lano vodacky-obchod.cz - kanoe, pádlo helmy.cz - přilby na lyže, snowboard, páteřáky inline-brusle.cz - kolečkové brusle, kolečka nordic-shop.cz - turistické běžky, vosky

skočit na hlavičku | mapa stránek | HELMY.cz - 2017 | system: Virus Sport s.r.o. 2010

můžeme také doporučit: Osobní trenérka, Jak na Bolavá záda,

Diskuze

Kategorie témat

Bazar

Helmy

Mix

Páteřáky

Nově diskutované

Prodám dětský páteřák

náhradní držák/poutko na brýle na helmě

Helma pro děti

Velikost páteřáku