naše obchody:
in-line-brusle.cz - kolečkové brusle, kolečka, ložiska nordic-shop.cz - běžky, vosky, bundy, kalhoty virussport.cz - lana, nádobí, camping

HELMY.cz / diskuze / Helmy / sluneční kryt

Každá diskuze má předvolené kategorie, kde jsou zakládány témata k další podrobnější diskuzi. Každé téma má pak jednotlivé komentáře uživatelů.

Založené kategorie diskuze:

Helmy | počet témat: 39
Páteřáky | počet témat: 11
Bazar | počet témat: 17
Mix | počet témat: 5

Vyhledej v tématech diskuzí:

Téma diskuze: sluneční kryt

založil: Hannah dne 2014-05-23 09:34:37

Sdílejte příspěvek na Facebooku:

Dobrý den, mám dotaz lze sehnat náhradní sluneční kryt na cyklo helmu Mango super sprint velikost S/M. Děkuji.

Založit nové téma k diskuzi můžete přes tento odkaz.

Pokud chcete připsat názor k vybrané diskuzi, tak použijte následující formulář - Vložit nový komentář.

Sdílet příspěvek na Facebooku můžete přes klasická Facebook tlačítka:

Vložit nový komentář
Pole označená * je nutné vyplnit.
Odkazy na konkurenci a komentáře překračující meze slušného vyjadřování budou nejspíš smazány.

*Opište kód code
Dodržujte psaní velkých a malých písmen.

Vybraná kategorie diskuze: Helmy

Diskuze o helmách - jak vybrat helmu. Zkušenosti s konkrétní helmou apod..

Témata diskuze:

náhradní držák/poutko na brýle na helmě | počet komentářů: 0

12.1.2017 | založil: Blanule

Dobrý den, sháním náhradní držák/poutko na brýle k helmě Giro Encore velikosti M.
Rok výroby asi 2010. Je možné u vás poutko koupit?

Helma pro děti | počet komentářů: 5

8.11.2016 | založil: davča

Dobrý den, potřeboval bych radu. Potřebuji koupit kvalitní helmu pro mé dítě na kolo. Děkuji za tipy.

cyklistická helma Uvex | počet komentářů: 0

11.5.2015 | založil:

Dobrý den. Dcera nedávno dostala helmu na kolo Uvex. Někde s ni třískla a donesla mi stahovací kolečko, bohužel ztratila ty boční kryty v kterych je kolecko a posouvací pásky upevněny a to ted vůbec nedrží.lze pořídit tyto kryty? Děkuji Jana

sluneční kryt | počet komentářů: 0

23.5.2014 | založil: Hannah

Dobrý den, mám dotaz lze sehnat náhradní sluneční kryt na cyklo helmu Mango super sprint velikost S/M. Děkuji.

Oprava helmy Salomon | počet komentářů: 0

27.3.2014 | založil: Milichovský Mil

Dobrý den, chtěl bych se poradit o opravě helmy značky Salomon typ Ranger . Poškodil se mi stahovací klip pro utažení na hlavě . Je možná oprava tohoto prvku ? Zdali někdo tyto helmy opravuje . Prosím pošlete informaci na Email mels@seznam.cz . Děkuji Milichovský

Helma Uvex Visitor náhradní hledí | počet komentářů: 0

11.2.2014 | založil: Petra

Dobrý den,
potřebovala bych sehnat náhradní hledí k hlemě Uvex Visitor, čiré nebo hodně zjasňující. Dárek k vánocům, ale do mlhy či sněžení je to, co mám, moc tmavé.
Děkuji

Brýle k helmě POC | počet komentářů: 1

4.11.2013 | založil:

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaká značka lyžařských brýlí (teda kromě stejného výrobce) by se hodila do helmy POC?
Děkuju

Helma Giro Decade | počet komentářů: 3

23.3.2013 | založil: Zuzka

Dobrý den, koupili jsme helmu Giro Decade, kterou nám v obchodě prodali jako helmu na lyže, ale na vašich stránkách je vedená jako helma na snowboard. Chtěla bych se zeptat, jestli je helma opravdu i na lyže. Na helmě je uvedená norma EN1077. Na oficiálních stránkách Giro neuvádějí rozdíl mezi helmou na lyže a snowboard. Děkuji za odpověď

Lyžařská helma Uvex | počet komentářů: 3

15.3.2013 | založil: Vendula

Prosím o radu či pomoc. Syn má lyž. helmu Uvex x ride junior IAS. Bohužel, praskla mu upínací spona (část se zasunovacím jazýčkem). V návodu je psáno, že na opravu lze použít pouze originál náhradní díly, jiná spona na helmu ani nejde, vzhledem k upevnění. Kde takový náhradní díl lze sehnat, prosím? Snažila jsem se kontaktovat různé sportovní prodejce, ale nikdo mi nedokázal pomoci. Reklamaci už uplatnit nemohu, helma je ale jinak naprosto funkční. Děkuji za info.

Helma na lyže | počet komentářů: 1

3.3.2013 | založil:

Zdravím, chtěla bych se zeptat jestli by se našla helma vhodná jak na lyže tak v létě na vodu. Díky moc

Životnost helmy na lyže | počet komentářů: 1

27.1.2013 | založil: Elis

Ahojte,

prosím o radu, jaká je životnost helmy na lyže. Koupila jsem si úplně novou Salomon Poison, ale až doma jsem zjistila, že je datum výroby rok 2007 a v návodu na použítí se dočetla, že by se helma neměla nikdy používat déle jak 5 let od data výroby. Co je na tom pravdy?? Nevím jak je to myšleno..jestli jako když je nová, nepoužitá je jedno kdy ji začnu používat a pak max. používat 5 let a nebo, že ikdyž se nikdy nepoužila je už v roce 2013 stará a ztratila ochranné prvky a neměla by se z hlediska bezpečnosti používat? Tudíž by bylo lepší tuto vrátit a žádat vrácení peněz a koupit jinou novější model nebo je to úplně jedno, kdy byla vyrobena? Jaký na to máte názor?
Děkuji moc za radu

E.

helma na lyžování vel 64cm | počet komentářů: 4

20.12.2012 | založil: Daniel Lusk

zdravím, sháním helmu velikosti 64-65, vyrábí některá značka tuto velikost? vše co jsem zkoušel po obchodech bylo malé (velikosti xl)

Helmy POC na lyže | počet komentářů: 0

25.10.2012 | založil: Lyžař

Ahoj,

sháním loňskou lyžařskou helmu POC. U Vás teď není v nabídce. Dala by se objednat? Byla by to lyžařská helma POC Fornix v modré barvě a velikosti L.

Díky

Cyklistickou nebo integrální helmu? | počet komentářů: 1

18.6.2012 | založil:

Dobrý den, jezdím na kole a pro ochranu hlavy jsem se rozhodl koupit integrální helmu s průhledným plastovým štítem, nikoli cyklistickou helmu. Vzal jsem si do hlavy, že kdybych přelítnul přes řidítka na asfaltovou cestu, tak abych si nerozbil bradu a nezdemoloval obličej, kdybych jel po prašné cestě, tak aby se mi prach neusadil v očích, nebo kdybych při jízdě na kole náhodou upadl z kola drasticky na hlavu a nerad bych si ji rozbil, tak abych měl proti těmto i dalším případům při jízdě na kole dokonalou ochranu hlavy. Prosím posuďte sami. Mám zvolit cyklistickou helmu nebo integrální helmu?

Polstrováni Giro | počet komentářů: 1

21.5.2012 | založil: Miroslav Imrich

Dobrý den
Prosím o radu. Na mojí helmě značky Giro jsem měl už docela špinavé polstrováni, tak jsem ho vypral na 40°C v pračce. A to jsem neměl dělat, proto že po vypraní jsem z pračky vyndal polstrovaní rozpadnutí. Prostě ta savá modrá textilie se odlepila od molitanu. Tak že jsem si na helmu připevnil na suchý zip molitan, jenom že ten se drolí. Můžete my prosím poradit, jestli se dají sehnat origo polstrováni na helmy Giro a nebo jak mám tento problém řešit? Děkuji

Helma Bern Lenox h2o | počet komentářů: 2

15.5.2012 | založil: Zuzka

Dobrý den, hledám univerzální helmu na vodu, kolo, hory a ostatní sporty - Jaký je vlastně rozdíl mezi helmou Bern Lenox H2O a Bern Lenox (design je stejný a možnost připnout zimní vložky také), je certifikace na vodní sporty použitelná i na cyklistiku, horolezectví a lyže?
Díky moc za odpověď Zuzka

Helma kolo,prkno | počet komentářů: 1

26.1.2012 | založil: Honza

Ahoj, mám na Vás takový netradiční dotaz. Jestli se dá nějakým způsobem skloubit helma na snowboard, kolo a to tak, že bych jí potřeboval používat na kole v zimně i v létě. Mám těch aktivit více a nechce se mi kupovat si tři helmy. Díky za odpověď. Honza.

Helmy Mango | počet komentářů: 1

1.12.2011 | založil: Pavel Hlaváč

Dobrý den.
Rozhoduji se mezi koupí helmy Mango Supersprint a Mango Magnitudo. Mám obvod hlavy 56 cm a občas si beru pod helmu moirový šátek. Který model a jakou velikost helmy by jste mi doporučili ?
Předem děkuji za radu.

Daineze V-Jet | počet komentářů: 1

20.11.2011 | založil: Pavka

Dobrý den, je možno někde v ČR sehnat lyžařskou helmu se štítem Dainese V-Jet bílá barva , nebo budu nucen opět nechat vydělat zahraničním e-shopůum ? Sháním ji z důvodu nošení dioptrických brýlí lyžařky.
Děkuji.

Dětská integrálka ? | počet komentářů: 0

3.7.2011 | založil: Pavel Tichý

Nevíte prosím někdo, jestli se vyrábí integrálka pro děti 3-5 let na kolo?

integrala | počet komentářů: 0

27.5.2011 | založil:

dobry den...hladam nechanizmus na plexisklo na integralni helmu Uvex.vi mi nekdo poradit kde se to da sehnat ??? za kazdu odpoved dekuji.

helma na kolo do lesa | počet komentářů: 1

18.4.2011 | založil: lenka

Zdravím, potřebuji poradit s výběrem integrálky. Začínám jezdit na kole v lese, mám obvod hlavy 61cm. Mám dilema mezi třemi integrálkama, a to: SISSIXONE-661 Full Comp nebo IXS-PHOBOS a nebo Kali Mantra Wheels. Nevím zda volit pevnější a těžší, či naopak..co by jste mi jako začínající poradili. Děkuji moc lenka

Brýle na brýle. | počet komentářů: 1

29.12.2010 | založil: Martin

Dobrý den.
Chtěl bych se zeptat, zda je možné koupit přes eshop brýle Uvex na dioptrické brýle a pokud by neseděly vrátit je. Potom dál, k jaké helmě by seděly dle vás nejlépe?

EN 1077 tříd A a B | počet komentářů: 2

29.10.2010 | založil: Eva

Dobrý den, ráda bych se dozvěděla, jaký je dle EN 1077 rozdíl mezi třídami A a B u lyžařských helem . Díky Eva

Helma Westige a bryle Oakley | počet komentářů: 1

29.9.2010 | založil:

Zdravim, zajimalo by me jestli jsou helmy Westige kompatibilni s brylemi Oakley Crowbar. Konkretne me zajimaji modely Westige Skull 09, Westige King 09 a Westige Wave 09

rozdil helma mx a dh | počet komentářů: 1

14.7.2010 | založil: Jirka

Ahoj, chtel bych se zeptat, jaky je rozdil mezi helmou urcenou na motocross a helmou urcenou jen na fr/dh na kole ? Je mozne pouzit motocross helmu na freeride na kole, pripadne jake to ma vyhody - nevyhody ? Diky

helma | počet komentářů: 1

8.2.2010 | založil: Martina

Dobrý den, potřebovala bych helmu na lyže Uvex X-Ride Motion 08 bílou XS,
bylo by možné ji u vás sehnat? Ději

Helma vs. Hard Hat | počet komentářů: 1

1.2.2010 | založil: Markét

Dobrý den, prosím o radu. Jaký rozdíl je mezi hlemou a hart hat v bezpečnosti. Díky

Helma a brýle Uvex | počet komentářů: 8

25.1.2010 | založil:

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli jsou brýle Uvex Tomahawk 09 kompatibilní s přilbou Uvex X-Ride Motion 08
Děkuji

dětská helma na fotba -hokejbal | počet komentářů: 0

12.12.2009 | založil: Regina Holíková

Mám prosbu:chtěla bych koupit synovi 9 let helmu pro brankáře na hokej, nebo hokejbal.Nevím kde ji koupit a jaký typ mám hledat.Helmu přimo na fotbal pro brankáře jsem nikde nenašla v nabídce.(hledám i brankářské rukavice.

Díky za odpověď
Holíková

INTEGRÁLNÍ HELMA BELL | počet komentářů: 0

19.9.2009 | založil: R.SOUČEK

PRODÁM INTEGRÁLNÍ HELMU OD ZNAČKY BELL ZA 990 KČ
POPIS : MODRO ČERNO BÍLÁ,
VELIKOST : M
HMOTNOST : 952 g
STAV HELMY : LECHCE ODŘENÁ , ROK POUŽÍVANÁ (365 DNÍ)
DOPORUČUJI KLUKUM CO ZAČÍNAJÍ JEZDIT NA MTB NEBO NA BMX .

Rozdílmezi in-line helmou a helmou na kolo. | počet komentářů: 1

23.5.2009 | založil: Káťa

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli je nějaký rozdílmezi in-line helmou a helmou na kolo. Děkuji za odpověď

Velikost helmy | počet komentářů: 5

30.1.2009 | založil: paulek

Zdravím, potřebuji helmu velikost min. 64, nikde se mi nepovedlo žádnou sehnat. Dělá se vůbec něco takového ?

úplety | počet komentářů: 2

9.11.2008 | založil: Klára

Dobrý den, potřebovala bych vědět jestli u Vás máte k dostání úplety do helmy Bern. Koukala jsem, že je máte přímo s helmou dohromady. dají se koupit zvláť??

Helma na lyže pro ženy | počet komentářů: 5

28.10.2008 | založil: Evča

Dobrý den, která helma se doporučuje pro aktivně lyžující ženy? Velikost S. Preferuji co nejlehčí,dobře odvětrávaná...zatím uvažuji o UVEX X RIDE O8 black...děkuji za odpověď...

Zimní helma na kolo | počet komentářů: 1

19.10.2008 | založil: Fenol

Ahoj. Přemýšlím o helmě na zimu. Chtěl bych jí používat celou zimu na MTB a tak týden dva na lyžích. Na co bych se měl při výběru zaměřit.Lze vůbec doporučit používat jednu helmu na oba sporty? Jaký je například rozdíl mezi helmou na SNB a na lyže? Díky za rady Fenol

velikost helmy | počet komentářů: 9

6.10.2008 | založil: monika novotná

Dobrý den, chci manželovi koupit helmu na snowbord nevím jakou velikost to si bude muset asi vyzkoušet že děkuji

CEN 966 | počet komentářů: 2

30.7.2008 | založil: Boris

Dobrý den, scháním helmu schválenou normou CEN 966 („helmets for airborne sports“), případně by mě zajímalo z jaké jiné kategorie by bylo vhodné vybírat u Vás na obchodě? Pravděpodobně bych helmu používal i na lyžování.
Děkuji za radu
s pozdravem Boris

Integrálka na prkno | počet komentářů: 7

30.7.2008 | založil: Janule

Dá se použít integrální helma na snowboard? Jezdím freeride hodně po lese a sem tam skálka :) Není moc těžká? Dík

Přidat nové téma
Pole označená * je nutné vyplnit.
Nezapomeňte vybrat kategorii diskuze, do které se Váš dotaz nejlépe hodí.

*Opište kód code
Dodržujte psaní velkých a malých písmen.

Tento e-shop je součástí sportovních obchodů Virus-Sport.cz
Provozujeme následující internetové a kamenné obchody:
www.virussport.cz, www.vodacky-obchod.cz, www.helmy.cz, www.inline-brusle.cz, www.nordic-shop.cz

virussport.cz - horolezecké lano vodacky-obchod.cz - kanoe, pádlo helmy.cz - přilby na lyže, snowboard, páteřáky inline-brusle.cz - kolečkové brusle, kolečka nordic-shop.cz - turistické běžky, vosky

skočit na hlavičku | mapa stránek | HELMY.cz - 2017 | system: Virus Sport s.r.o. 2010

můžeme také doporučit: Osobní trenérka, Jak na Bolavá záda,

Diskuze

Kategorie témat

Bazar

Helmy

Mix

Páteřáky

Nově diskutované

Prodám dětský páteřák

Brýle k helmě POC

náhradní držák/poutko na brýle na helmě

Helma pro děti