naše obchody:
in-line-brusle.cz - kolečkové brusle, kolečka, ložiska nordic-shop.cz - běžky, vosky, bundy, kalhoty virussport.cz - lana, nádobí, camping

HELMY.cz / články / Snowpunx Metal Attack 2010

Snowpunx Metal Attack 2010

fotka k článku Snowpunx Metal Attack 2010 I letošní zimní sezonu jsme sponzorovali Snowpunx Metal Attack 2010.. Report a fotky naleznete v článku..

Letošní zima na Čihalku kromě hromady sněhu zavála taky pěknou kupu akcí. Kromě tří týdenních freeski kempů a Nugget kempu, zde proběhl další ročník FReeride.cz Karnevalu, Flow a Nugget Freestyle Battle, Impromat 4x4 a O2 Rookie Cup, dva Snowdeck Cupy, freeski LINE jam, tucet afterparties, až přišla na řadu poslední akce – naše srdeční záležitost – železářský rail jam SNOWPUNX METAL ATTACK 2010.

Pro běžného návštěvníka možná dost dobrý přijet každý týden do novýho parku, pro Snowpunx partu ale slušnej vopruz. V našich číslech to znamená: hodně lopat, litry potu, bar, nonstop mokrý boty, málo ježdění, bar a vypípaná hlava z rolby. Prostě práce jak na kostele a proto se letos v šejperském brlohu topilo a uklízelo fakt málo. Ještě, že sem jezdí ty naše holky, to bysme byli nahraný. Snowpunx Metal Attack 2010 byl naplánovám na první březnovou neděli hned po sobotním závodu v bratrském resortu Gravity parku v Deštném.

Už 14 dní se s kopcem moc dělat nedalo. Platformy jak z betonu, nájezdy, které jsme na 4xčtyřku a karneval řádně vysolili, na tom byly ještě hůř, takže jsme se rozhodli pouze pro výměnu několika věcí a přidání pár zákusků do skoků a kolem nich. Po dvoudenní bitvě se v první linii objevil luxusní nový NOKIA set se streetem, hokejkou a dvaceti schody od PARKPILOT RAMPS, lámaná bedna 5+7m a rainbow box 5m. Na dvojce stála spina s NOKIA rourou a za ní bedna 5m do streetu, malý skok s gapem do 4m klády, step up rail a wave bedna 8m. Na největší platformě, která byla v závodě spíše doplňková pro svou obtížnost, stál step up rail 8m, dvoutrubka oblouk, ze kterého byl až nechutný pohled dolů a bonkovací kláda. Do malého skoku jsme zabudovali další rouru, z níž ses po pěkným poletu zakousl do velkého dopadu. Dole vedle corneru stála ještě menší spina s railem nahoře, jen tak, aby nebyla nuda při dojezdu.

V pátek tvrdá makačka, v sobotu večer připraveno a přes hospodu šupky dupky do výjimečně vytopeného pelechu. Sobotní mlha, vítr a chumelenice nás ale den před závodem dost leká. Takhle nikdo nepřijede! Na druhou stranu, kdyby bylo v neděli hnusně, mohlo by to třeba vyjít tak, že teda nikdo nepřijede a my si ty ceny za 200.000,- a pár kaček podělíme v klídečku mezi sebe, protože sme slyšeli, že je to v českejch parcích normální :). S vidinou novejch prken, kopírek, zájezdů a prachů usínám, ať se venku děje, co chce…

Co čert nechtěl, ráno ta mrcha azůro snižuje naše šance na minimum a jak se objevují první auta, je po všem. Když se borci už už řadí u prezentační boudy, zkoušíme, s přihlédnutím na jejich vohozy, ještě poslední trik: „ Hoši, karneval byl už před tejdnem, tady ste špatně“. Ani to bohužel nezabralo. Tak nezbylo nic, než to teda spustit na plný pecky a tu kupu cen jim rozdat, tak jak sme stejně chtěli.

Darek přivítal super ráno pořádným metalovým štěkotem na čihaleckým dvorku, Krysák sednul do svý červený kočky, Majk pošéfoval bannerový design, Craig stříknul odrazy, Korca s Pavlasem chytli naše „čarokrásné“ železné lopaty, Honzik zase svůj majk, Víťák s Námořníkem ke kolotoči a jedem si.

Po dvou hodinovým tréninku bylo jasný, že to dneska bude fakt pohoda a navíc kvalitní jibbing. Do kvaldy se přihlásilo 35 riderů z celé České republiky a nejsem si pořád jistej, že jsme jim dobře vysvětlili, že po ní bude ještě finále. Rideři se totiž hned vyhrotili a dávali triky, který sem snad nikde v parku neviděl a hlavně, na překážky začali běhat, jak blázni, jak kdyby ani neexistoval vlek a neměli fůru času. Na každou platformu zbyl zhruba hodinový jam a rozhodčí včele s Darkem Macháněm měli dost času na to, rozlišit hvězdnou osádku, která se na jamu sešla. Ve zkratce šlo asi o to, dát co nejvíce různých a obtížných triků na čemkoliv, moc se neopakovat a hlavně nepadat.


Slunko svítilo, raily zvonily, všichni hubu od ucha k uchu, teda kromě těch, co si ji rozbili, takže sem začal mít pocit, že je všechno all right a pod kontrolou a hned na chvilku osedlal desku a zlehka jí projel, abych ochutnal něco atmosféry lačných vlčáků, slídících kolem překážek. Ani sem tam neměl jezdit, bo mě hned přešla chuť jezdit na snowboardu úplně. Všude padaly hrozný pekla. Tak třeba na NOKIA streetu sem zahlédl grind revert do SSgrindu SS back side out a třeba fróňo pretzel od Štěpána Rokose, BS 27 do a BS 1 do SS frontside out od Martina Kolaříka, SS FS Hardway do SS back lipu od Darka Bergmanna, fróňo tail od Čonkstra a taky FS nose press, Satan udivil svým bonkem kapitána Hooka pod rail a následným lipslidem. Vedle na hokejce sem zahlédl Darkovo fróňo přes celou, Satan a Smoke to dali borem. Na lámané bedně kraloval Vantík, Janko, Darek s dalšími rotacemi až 45 do street bedny.


Na vlně si nejvíc pamatuju frontflip z nájezdu přes celou 8mi metrovou překážku alá Jirka Klimek - tady od vedle z vesnice poprvý v životě, Darek přes celou vlnu one foot method out. Na kládě zabíjel Radek Chalupa, který potom z jejího náskoku vyslal směr vedlejší spina krutej transfer do grindu umělý truby. Duhu otevřel Martin Hudeček, bonkovací kládu nejlíp vyzval Boris Čičman svou 54 bonk. Na dělu z malýho skoku poslal Doležel backroll, Darek BS double tail grab, Lukáš Janko z ní pustil cab 54. Výborně jezdili i Martin Vanta, Petr Martinec, Petr Marčík, Filip de Pina, Mišulin, Petr Bulušek a další rideři.

Mezi holkama to jasně vedla čihalecká jednička Sedlářová Lenička a juniory vraždil Honza Doležal. Ostatní se ale zahanbit taky nenechali a dávali, až nám zrak přecházel a my přemýšleli co se to tady dneska vlastně děje. Holky a junioři přeci jen takhle nedávají každý den. Hrotilo se prostě ve všech kategoriích.

Po kvalifikaci mělo původně následovat finále, ale protože rideři byli už hodně unavený a je fakt, že většina pekel padla během dne, dohodli se s rozhodčími o vyhodnocení celého jamu už z kvalifikace a pokračování jen konečného Best Tricku, na překážce, kterou si jezdci sami vyberou. Vyhrála to chill out spina s podélně zasazenou rourou v kopinku a za ní umístěnou street bednou. Do spiny rideři nejdříve točili na různý směry, testovali handplanty, pak sázeli komba a transfery do street bedny. Nakonec vše vyhrotili transfery z vedlejšího skoku do truby jako grindu do chvíle, kdy přijel Satan, dal na spinu FS jacksona na trubu a z ní back rolla dolů a čau, patnáct kílek doma. Nakonec ho mezi sebou rideři vybrali jako vítěze best triku. Zkrátka, padalo tolik dobrých věcí a osobních limitů, že jen těžko, jako pozorovatel můžu popsat všechny.


Celý den se v NUGGET SNOWPUNX Snowparku jezdila kvalita a než dlouhé odstavce pro vás bude lepší přijet se příští rok přesvědčit na vlastní oči. Celková atmosféra závodu, počasí, návštěva velkého počtu diváctva a spokojenost jezdců nám byly opravdovým zadostiučiněním. To, že se i v takový díře sejde kotel tak dobrejch jezdců nám dodalo chuti opřít se do toho příští rok znovu. Park však touto akcí ani zdaleka nekončí svou činnost. NUGGET SNOWPUNX si jede v klidu dál!!!!! Čekujte FREERIDE.CZ

Výsledky Snowpunx Metal Attack 2010:

SNB kluci:
1. Darek Bergmann
2. Martin Kolařík
3. Štěpán Rokos
4. David Čonka
5. Radek Chalupa
6. Petr Martinec
7. Martin Vanta
8. Jakub Smyček
9. Kamil Fiala
10. Boris Čičman
11. Lukáš Janko

SNB holky:
1. Lenka Sedlářová
2. Martina Chaloupková
3. Eliška Šírová

SNB junioři:
1. Jan Doležal
2. Ondra Tuček
3. Lukáš Kodym
4. Míra Barnet

Best Trick:
Kamil Fiala

Největší dík patří samozřejmě sponzorům, bez kterých by tak dobré výkony nemohly být ohodnoceny tak luxusně jako při letošním ročníku. Díky NITRO, Armada, Epson, www.Skateshop.cz, www.Girlshop.cz, Growshop, Represent, Dakine, Nikita, Helmy.cz, skate shopu Shatter, Terminal OK, Ahra. Dále pak mediálním partnerům FReeride.cz, Free magazine, Snowboarders.cz …. a hlavně NUGGET, FLOW a PARKPILOT RAMPS, kteří nám tu celou zimu moc pomáhali.Galerie fotek:

Snowpunx Metal Attack 2010, fotka: v_1cb94b7d.jpg Snowpunx Metal Attack 2010, fotka: v_12aa6b34.jpg Snowpunx Metal Attack 2010, fotka: v_15b3c47c.jpg Snowpunx Metal Attack 2010, fotka: v_0036e4f9.jpg Snowpunx Metal Attack 2010, fotka: v_928e56f0.jpg Snowpunx Metal Attack 2010, fotka: v_646833aa.jpg Snowpunx Metal Attack 2010, fotka: v_51136575.jpg Snowpunx Metal Attack 2010, fotka: v_a45d3519.jpg Snowpunx Metal Attack 2010, fotka: v_a36252b9.jpg Snowpunx Metal Attack 2010, fotka: v_a940746d.jpg Snowpunx Metal Attack 2010, fotka: v_b6c1924d.jpg Snowpunx Metal Attack 2010, fotka: v_e6142ab5.jpg

20.4.2010 | napsal: nevim | zdroj: freeride.cz

Diskuze:


V diskuzi k Snowpunx Metal Attack 2010 není zadán žádný komentář

Sdílet příspěvek na Facebooku můžete přes klasická Facebook tlačítka:

Vložit komentář k článku: Snowpunx Metal Attack 2010
Pole označená * je nutné vyplnit.
Odkazy na konkurenci a komentáře překračující meze slušného vyjadřování budou nejspíš smazány.
 
   
*Opište kód code
   

Zajímavosti a články:

Normy chráničů páteře, kolen apod

12.11.2014 | napsal: Vojta Bartoněk | zdroj: Internet

Normy chráničů páteře, kolen apod , fotka: chranic-zad-patere.jpg Sečtělější zákazníci se začínají více a více zajímat, jak je to s označováním chráničů příslušnou normou. Obzvláště to platí u chráničů zad, tzv. páteřáků.

Lyžování v Itálii je u Čechů stále populární

26.9.2014 | napsal: Martin Müller

Lyžování v Itálii je u Čechů stále populární, fotka: kronplatz_titelbild_winter.jpg Víno, ženy, lyže – i tak by mohla znít adaptovaná verze známého úsloví spojovaného s Itálií. Jakmile si obyvatelné západní Evropy uvědomili, že strmých alpských štítů se není třeba obávat, ale že na nich lze naopak vydělat, byl už jen krůček k tomu, aby se mnohé zaostalé podhorské oblasti proměnily v rušná turistická centra. Ani v Itálii nezůstali pozadu a s rozvojem lyžování v polovině minulého století zde lanovky a hotely začaly růst jako houby po dešti.

Magicam Sport kamera SD21

27.2.2013 | napsal: MagiCam | zdroj: MagiCam

Magicam Sport kamera SD21, fotka: kamera-na-helmu-prislusenstvi.jpg Špičková sportovní vodotěsná kamera v setu s příslušenstvím, které v této ceně nenabízí žádný konkurenční výrobek.

Kurz lavinové záchrany ZDARMA - 2013

13.11.2012 | napsal: helmy.cz | zdroj: pips.cz

Kurz lavinové záchrany ZDARMA - 2013, fotka: plakat-kurz-lavinove-zachrany.jpg Stejně jako minulý rok i letos je pro všechny, kdo u nás koupí pípák od výrobce Pieps, nachystán úvodní kurz lavinové záchrany zdarma.

Páteřák na lyže a snowboard, chránič zad

6.11.2012 | napsal: Vojta | zdroj: Helmy.cz

Páteřák na lyže a snowboard, chránič zad, fotka: delka-chranice-patere.jpg Protože se stále více zajímáte o chránič zad tzv. páteřák na lyže i snowboard, připravili jsme pro vás celkový souhrn informací, kde naleznete jak vybrat spávný chránič páteře. Dočtete se, jak zvolit správnou délku a zjistíte jaké jsou v těchto chráničích rozdíly z hlediska konstrukce a tím pevnosti a provětrání celého páteřáku.

Páteřáky a helmy POC

25.10.2012 | napsal: Vojta | zdroj: web POC Sports

Páteřáky a helmy POC, fotka: POC-frontal.jpg Špičkové chrániče páteře a helmy POC se nyní dostávají do naší nabídky. Některé modely již máme aktuálně na prodejně k vykoušení a zakoupení. Další Vám již můžeme doobjednat z externího skladu. Kdo značky POC ještě nezná, může se dočíst více v článku.

Helmy POC

25.10.2012 | napsal: Helmy.cz | zdroj: Pocsport.cz

Helmy POC, fotka: helmy-POC.jpg Čím jsou helmy POC na špičce nabídky lyžařských a snowboardových helem a proč jsou tedy tak často vidět na závodních lyžařích se můžete dočíst v článku přebraném od zastoupení POC pro ČR. Helmy POC pak můžete vyzkoušet a zakoupit v našem kamenném obchodě.

Typy zorníku lyžařských brýlí Uvex

24.10.2012 | napsal: Helmy.cz | zdroj: Podklady Uvex

Typy zorníku lyžařských brýlí Uvex, fotka: 4176.jpg Typy zorníků lyžařských brýlí Uvex můžete načíst v našem článku. Pokud vybíráte brýle na lyže Uvex podle jejich vlastností a ne čistě podle jejich vzhledu, budou se vám tyto informace hodit.

Sport Life 2012

12.10.2012 | napsal: Vojta Bartoněk | zdroj: Inline-brusle,cz - sportlife

Sport Life 2012, fotka: P1010298.jpg Letošní Mezinárodní sportovní veletrh SPORT Life proběhl v termínu 4.-7.10. 2012. Již čtvrtým rokem jsme pro Vás jako partner výstavy zajišťovali expozici lyžařských helem a chráničů. Zastoupeny byly značky Uvex, Giro, Sweet Protection, Dainese, Hatchey, Casco, K2, Powerslide a další

Sport Life 2012

1.10.2012 | napsal: Helmy.cz | zdroj: Helmy.cz, Sport Life 2012

Sport Life 2012, fotka: sportlife.jpg I letos jsme přizváni na výstavu Sport Life jako partneří zajišťující expozici helem a chráničů pro lyžování a snowboarding.
Sport Life se koná v Brně na výstavišti v termínu 4.-7.10. 2012.

Informace zobrazené přímo v brýlích na lyže a snowboard

3.7.2012 | napsal: Helmy.cz | zdroj: Reconinstruments.com, Uvex.de

Informace zobrazené přímo v brýlích na lyže a snowboard, fotka: recon-ready-13.jpg Firma Recon Instruments je výrobcem zařízení, které lze vložit do brýlí na lyže a snowboard tak, že při sklopení zraku uvidíte v zorném poli speciální obrazovku, která se jeví jako standardní 14" monitor na kterém je možné zobrazit spoustu informací - GPS polohu, rychlost, výšku, mapu z navigace, pohled z kamery na helmě, polohu kamarádů, SMS z telefonu a spoustu dalších věcí...

Sestavte si vlastní brýle Oakley

17.4.2012 | napsal: VirusSport | zdroj: VirusSport

Sestavte si vlastní brýle Oakley, fotka: oakley-banner-03.jpg Nyní je možné přes naši prodejnu objednat brýle Oakley ve výběru jak ze standardních modelů tak z Custom programu, kde si navolíte vlastní barevný model, který nikdo nemá. Brýle Vám následně necháme sestavit nebo objednáme ze skladu Oakley v USA.

Fotosoutěž s Virus Sport o ceny v hodnotě 18500,- Kč

21.2.2012 | napsal: HELMY.cz | zdroj: Facebook.com

Fotosoutěž s Virus Sport o ceny v hodnotě 18500,- Kč, fotka: 77.jpg Fotosoutěž o sportovní zboží v celkové hodnotě 18500,- Kč.
Výhercem se stane účastník soutěže, který vložil fotografii se sportovní tématikou s největším počtem hlasů v den ukončení soutěže.
Soutěž pořádá firma Virus Sport s.r.o a je uveřejněna na stránkách Facebook.com.

Soutěžte s helmy.cz o zajímavé ceny

20.2.2012 | napsal: HELMY.cz | zdroj: Freeride.cz

Soutěžte s helmy.cz o zajímavé ceny, fotka: c13820cs_f012af0e.jpg Od pondělí 20.února můžete soutěžit o pár pěkných cen na stránkách Freeeride.cz. Odkaz na soutěž naleznete po rozkliknutí článku..

Dětské lyžařské a cyklistické kurzy

16.1.2012 | napsal: Filip Zeman | zdroj: www.sportkids.cz

Dětské lyžařské a cyklistické kurzy, fotka: sportkids-01.jpg Dětská sportovní agentura Sportkids zaměřená na lyžařské a cyklistické kurzy pro nejmenší přichází letos s novinkou. Na základě zkušeností ze zahraničních lyžařských středisek a pečlivém výběru hotelů chceme rodičům poprvé v ČR nabídnout unikátní rodinnou dovolenou spojenou se sportovním programem pro jejich děti. Jedná se o jedinou nabídku svého druhu v ČR. Zahrnuje řešení všech jednotlivých starostí, které rodiče při zimní dovolené řeší, a to ubytování se stravou v těsné blízkosti vleků, kde se děti učí dopoledne lyžovat, dopolední lyžařský program pro děti, skipas a možnost výhodného zapůjčení vybavení. Vše v jednom balíčku od nás. Sportkids má v oblasti sportu s dětmi více než desetileté zkušenosti.

Životnost sportovních helem

19.10.2011 | napsal: Vojta Bartoněk | zdroj: Mix

Životnost sportovních helem, fotka: SC_Silver_Black_4c3db416480ec.jpg Sportovní helmy pro lyžování, snowboarding, cyklistiku a většinu ostatních sportů podléhají podle většiny výrobců postupné degradaci. Helmy tedy ztrácejí časem své vlastnosti a měly by se po nějaké době vyměnit. V tomto článku se zkusím nad tímto problémem spíše logicky zamyslet, než rozhodnout, zda je helma po pár letech používání opravdu zralá na vyhození.

Česká 4X liga 2010

24.3.2011 | napsal: Česká 4X liga 2010

Česká 4X liga 2010, fotka: cfl-10-07-5.jpg Minulou sezonu jsme jako HELMY.cz sponzorovali Českou 4X ligu 2010. Úvodní spot dodatečně zobrazujeme dále :)

Crash test batohů Boblbee

15.3.2011 | napsal: Boblbee.cz | zdroj: Boblbee.cz

Crash test batohů Boblbee, fotka: boblbee-crash-test.jpg Video z testu odolnosti skeletových batohů Boblbee, kdy je batoh pro začátek házen z 30m na zem :)

Levná GPS navigace nejen pro sportovce

7.1.2011 | napsal: nordic-shop.cz | zdroj: gsp

Levná GPS navigace nejen pro sportovce, fotka: gps-2011-vyhledavac-klice.jpg Neztratíte se v lese, v cizím městě, na horách, na vodě! Stačí aby na místě kde se nacházíte byl GPS signál.

Lavinové vybavení

26.10.2010 | napsal: KM | zdroj: pips.cz

Lavinové vybavení, fotka: pieps-sonda-vybaveni.jpg Základní vybavení mezi lyžaři občas označované jako „svatá trojice“, patří lavinový vyhledávač, lopata a sonda. Je nutné, abyste měli tyto tři věci stále u sebe, protože jedno bez druhého vám nebude moc platné…

Lavinové vyhledavače Pieps

25.10.2010 | napsal: HELMY.cz | zdroj: Pips.cz

Lavinové vyhledavače Pieps, fotka: pieps-dsp.jpg Do naší nabídky nyní zařazujeme špičkové lavinové vyhledavače a lavinové sondy značky Pieps. V článku naleznete informace o použitých technologiích, které dělají z pípáku Pieps špičku.

Sport Life 2010

29.9.2010 | zdroj: bvv.cz

Sport Life 2010, fotka: sport-life-logo.jpg Dovolte nám, abychom Vás pozvali k návštěvě 9. ročníku mezinárodního sportovního veletrhu SPORT Life, který se bude konat v areálu brněnského výstaviště v termínu 7. – 10. října 2010.

Páteřák nebo batoh? A co raději Boblbee

11.6.2010 | napsal: Boblbee | zdroj: Boblbee.com

Páteřák nebo batoh? A co raději Boblbee, fotka: boblbee-red-uvod.jpg Nyní začínáme nabízet Švédské skořepinové batohy Boblbee, které v některých variantách splňují normu pro chrániče zad a zabezpečí tedy záda stejně kvalitně jako páteřák.
Batohy se objeví u nás zhruba od 15.6.2010..

ČESKÁ FOURCROSSOVÁ LIGA - Kraslice

10.6.2010 | zdroj: ČFL

ČESKÁ FOURCROSSOVÁ LIGA - Kraslice, fotka: cfl-10-07-5.jpg I tento rok jsme sponzorem ČFL (ČESKÁ FOURCROSSOVÁ LIGA). Report ze závodů v Kraslicích najdete v článku..

Snowpunx Metal Attack 2010

20.4.2010 | napsal: nevim | zdroj: freeride.cz

Snowpunx Metal Attack 2010, fotka: v_a940746d.jpg I letošní zimní sezonu jsme sponzorovali Snowpunx Metal Attack 2010.. Report a fotky naleznete v článku..

Číra na helmy

16.2.2010 | napsal: Helmy.cz | zdroj: Helmy.cz

Číra na helmy, fotka: wiggystyle_ostny-red.jpg V nabídce máme nově číra na helmy pro všechny, které upoutá netradiční vzhled nebo pro ty, kterří vědí, že "Punk's not death".

Ochranný kulich

26.10.2009 | napsal: Helmy.cz | zdroj: Ribcap

Ochranný kulich, fotka: ripcap-janis-caro-white.jpg

Nový typ chráničů od Dainese pro sezonu 09/10

23.10.2009 | napsal: HELMY.cz | zdroj: Dainese

Nový typ chráničů od Dainese pro sezonu 09/10, fotka: dainese-10-soft-shield.jpg Dainese přichází pro letošní sezonu s výraznou změnou v koncepci některých chráničů. Použitá pěna je lehká, ohebná a při nárazu bleskově ztuhne..

Repulse Česká 4X liga 2009 5# Kraslice Report+foto

27.8.2009 | napsal: ETBIKEZ.com | zdroj: ETBIKEZ.com

Repulse Česká 4X liga 2009 5# Kraslice Report+foto, fotka: kraslice25_a26_0920031.jpg V Kraslicích se nejen závodilo a trénovalo, proběhla tam také už vyhlášená Jägermeister párty v místním Free klubu. Zde je z celé akce pár řádek a také milión fotek!

Repulse Česká 4X liga 2009 - Praha-Stodůlky

3.6.2009

Repulse Česká 4X liga 2009 - Praha-Stodůlky, fotka: IMG_4734.jpg A je to za námi. V sobotu 30.5. se jelo v Praze druhé kolo ČFL a zde je report z povedé akce, kde byly HELMY.cz jedním ze sponzorů.

K2 Metal Attack 2009 - report

20.5.2009 | napsal: FReeride.cz | zdroj: FReeride.cz

K2 Metal Attack 2009 - report, fotka: K2-Metal-Attack-2009-13.jpg Nejoblíbenějším závodem konajícím se v parku na Čihalce je Rail Jam podporovaný firmou K2. Ani tentokrát tomu nebylo jinak. Letošní ročník nazvaný K2 Metal Attack překonal většinu očekávání (8. 3. 2009). Sponzorem se staly i HELMY.cz

Seminář fotografování extrémních sportů

30.10.2008 | napsal: JonDebil | zdroj: stanislavpetera.net/ws-sport/

Seminář fotografování extrémních sportů, fotka: 29.jpg Pronikněte do tajů světa, který vás ohromí svou dynamikou a nepřekonatelnou atmosférou. Naučte se fotografovat v rytmu skateboardistů, bikerů, snowboardistů a dalších zajímavých sportovců a zachytit ty nejdramatičtější momenty. (22.a 23. 11. 2008)

Uvex 2008/2009

13.10.2008 | napsal: HELMY.cz | zdroj: Uvex

Uvex 2008/2009, fotka: uvex-09-x-ride-motion-sportstyle.jpg V zimní sezoně 08/09 budeme opět nabízet oblíbené helmy a lyžařské brýle Uvex. Celá kolekce Uvex bude dostupná v nabídce našeho e-shopu. V kamenném obchodě pak najdete vybrané oblíbené modely helem a lyžařských brýlí a zároveň některé zajímavé specialitky od Uvexu.

Giro

13.10.2008 | napsal: HELMY.cz | zdroj: Giro

Giro, fotka: giro-09-omen-audio-wireless.jpg V letošní sezoně rozšiřujeme naši nabídku o špičkové lyžařské a snowboardové přilby Giro. Tato značka vyniká precizním zpracováním a důrazem na celkový design výrobků. Dlouholeté zkušenosti firmy Giro s výrobou cyklistických přileb jsou znát i na hmotnosti a odvětrání přileb zimních. Velká část helmiček je zpracována technologií In-Mold, která umožní vyrobit lehčí a provětranější helmu při zachování velice dobré pevnosti. Helmy Giro budeme držet skladem v našem specializovaném obchůdku v Praze 7 a je tedy možnost je u nás vyzkoušet a rovnou zakoupit.

Bern

13.10.2008 | napsal: HELMY.cz | zdroj: BERN

Bern, fotka: bern baker matte black - black knit.jpg Na zimní sezonu 08/09 jsme pro vás přichystali zajímavé helmičky Bern, které zaujaly mnoho návštěvníků na loňské výstavě zimních sportovních potřeb SnowMania. Tyto helmy tedy nemohou chybět v naší letošní nabídce.

XBOX 360 SLOPESTYLE startuje už v sobotu

18.9.2008 | napsal: skate-shop.cz | zdroj: X ZONE MEDIA s.r.o.

XBOX 360 SLOPESTYLE startuje už v sobotu, fotka: tyler.jpg Písek – Jezdci celkem ze šesti zemí se představí tuto sobotu 20. září, před píseckým publikem. V centru města totiž proběhne druhý ročník jedinečného závodu na horských kolech Xbox 360 Slopestyle.

K2 Freestyle Jam

19.8.2008 | napsal: BCB | zdroj: BCB

K2 Freestyle Jam, fotka: K2_JAM_A3_FINAL-3-small.jpg Poslední prázdninovou sobotu 30.8.08 se můžete těšit na další pokračování skoků do vody v Summer Freestyle Parku v Božanově pod Korunkou! Závodu se můžou zůčastnik jak Snowboardysti, tak free lyžníci. Pro závodníky jsou připraveny ceny v hodnotě 55000,-. Více na bcb.broumov.org.

Pár fotek ze Špindlu

30.7.2008 | napsal: HELMY.cz | zdroj: Vojta

Pár fotek ze Špindlu, fotka: IMG_4517.jpg Jen pár fotek ze špindlu :)

Snowboardové a lyžařské helmy

10.9.2006 | napsal: HELMY.cz | zdroj: HELMY.cz

Snowboardové a lyžařské helmy, fotka: uvex-wings-ultrapro.jpg Jsem lyžař tak potřebuji lyžařskou helmu. Cool snowboarďák zase musí mít přilbu na snowboard.
Je ale vůbec rozdíl mezi helmou na snowboard a na lyže? Nejedná se jen o zbytečné rozdělení výrobků, aby bylo co prodávat? ,) A jakou přilbu si mám tedy vlastně vybrat?

Jak vybrat helmu na lyže a snowboard

16.3.2006 | napsal: HELMY.cz | zdroj: HELMY.cz

Jak vybrat helmu na lyže a snowboard, fotka: xride_motion_recco_S56607522.jpg Dočetli jste se, že je dobré jezdit s helmou? Spadli jste na hlavu a bez helmy už jezdit nechcete? Nebo potřebujete helmu pro děti a nevíte jak vybírat? Pomůžeme vám s výběrem.
[ Článek byl otištěn také na www.ihned.cz ]

Jak vybrat helmu

3.11.2005 | napsal: helmy.cz | zdroj: helmy.cz

Jak vybrat helmu, fotka: bern baker matte black - black knit.jpg Než začnete vybírat helmu musíte samozřejme vědět pro jaký sport ji hodláte používat. Helmy jsou vždy vyrobeny pro urcitý typ sportu, s kterým se pojí prostředí v nemž bude helma používána...

Jak vybrat chránič páteře (páteřák)

12.7.2005 | napsal: HELMY.cz | zdroj: HELMY.cz

Jak vybrat chránič páteře (páteřák), fotka: dainese-08-nextwave-white.jpg Nevíte, zda je chránič páteře vhodný pro Vás nebo Vaše dítě? Chcete vědět, jak se vyznat v nabídce páteřáků a jak vybrat velikost? Zajímá vás konstrukce a použité materiály? Pak vám snad pomůže následující článek, který jsem se ve stresujícím předvánočním čase pokusil vyplodit.

Článek o helmách na idnes.cz

11.3.2005 | napsal: Helmy.cz | zdroj: Helmy.cz, idnes.cz

Článek o helmách na idnes.cz, fotka: dainese-08-fun-helmet-metal.jpg Odkaz na článek, kde naleznete základní informace o helmách.

Tento e-shop je součástí sportovních obchodů Virus-Sport.cz
Provozujeme následující internetové a kamenné obchody:
www.virussport.cz, www.vodacky-obchod.cz, www.helmy.cz, www.inline-brusle.cz, www.nordic-shop.cz

virussport.cz - horolezecké lano vodacky-obchod.cz - kanoe, pádlo helmy.cz - přilby na lyže, snowboard, páteřáky inline-brusle.cz - kolečkové brusle, kolečka nordic-shop.cz - turistické běžky, vosky

skočit na hlavičku | mapa stránek | HELMY.cz - 2018 | system: Virus Sport s.r.o. 2010


můžeme také doporučit: Osobní trenérka, Jak na Bolavá záda,Diskuze

Kategorie témat

Bazar

Helmy

Mix

Páteřáky

Nově diskutované

Helma

Lyžařská helma Uvex

Prodám dětský páteřák

Brýle k helmě POC

náhradní držák/poutko na brýle na helmě

Helma pro děti

Velikost páteřáku

cyklistická helma Uvex

Prodam Pateřak

sluneční kryt

Polstrováni Giro

velikost dětského páteřáku

Oprava helmy Salomon

Helma Uvex Visitor náhradní hledí

VIO POV HD - profi outdoor full HD camera

Nové články

Normy chráničů páteře, kolen apod

Lyžování v Itálii je u Čechů stále populární

Magicam Sport kamera SD21

Kurz lavinové záchrany ZDARMA - 2013

Páteřák na lyže a snowboard, chránič zad

více článků...